Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

FOODRUS DAY celý týždeň!

22. novembra 2023 @ 8:00 - 17:00

FOODRUS DAY prebieha celý tento týždeň až do 26. novembra a vy máte jedinečnú príležitosť zapojiť sa do súťaže #FoodWasteWarriors a vyhrať súpravu pre bojovníkov proti potravinovému odpadu! Ide o iniciatívu v rámci projektu FOODRUS, ktorá súvisí s FOODRUS Day a Európskym týždňom zníženia odpadu 2023 (EWWR), čím posilňuje našu snahu o vytvorenie odolných potravinových systémov v deviatich európskych regiónoch.

Čo je #FoodWasteWarriors Online Competition?

Táto súťaž, ktorá prebieha až do polnoci 26. novembra, vás pozýva, aby ste sa ponorili do inovatívnych riešení navrhnutých a vyvinutých partnermi projektu FOODRUS. Hlasujte za svoje obľúbené nástroje vytvorené pre koncových používateľov, potravinový priemysel a verejnú správu.

Ako sa zúčastniť?

Je to veľmi jednoduché, stačí:

  1. Dať LIKE na príspevok.
  2. Sledovať FOODRUS na LinkedIn.
  3. A napokon, VEĽMI DÔLEŽITÉ: Pridať komentár s názvom vášho obľúbeného riešenia.

Čo je v hre?

Svojím zúčastnením sa nielenže podieľate na boji proti plytvaniu jedlom a šírite slovo, ale máte tiež šancu VYHRAŤ skvelú „Súpravu pre bojovníkov proti potravinovému odpadu“. Táto súprava obsahuje udržateľné nástroje, ako sú obedáre, voskové obaly, náš knižný titul Second Life for Bread a ďalšie!

📅 Súťaž prebieha do polnoci 26. novembra.

Naskenujte QR kód zodpovedajúci vašej kategórii a hlasujte! Nezabudnite dodržiavať pravidlá uvedené v každom príspevku alebo klikni na príslušný obrázok pod týmto textom.

Cieľ osvetovej kampane:

#FoodWasteWarriors Online Competition je neoddeliteľnou súčasťou našej širšej osvetovej kampane. Snaží sa zapojiť jednotlivcov, odvetvia a verejné správy do boja proti potravinovému odpadu. Hlasovaním za svoje preferované riešenia aktívne prispievate k budovaniu udržateľnejšej a odolnejšej budúcnosti.

Pridajte sa k hnutiu!

Táto súťaž je súčasťou širšej kampane #FoodWasteWarriors, trvajúcej snahy FOODRUSu podporovať udržateľné praktiky, znižovať odpad jedla a vytvárať trvalé zmeny.

Nezmeškajte túto príležitosť stať sa #FoodWasteWarrior a prispieť k našej ceste smerom k odolným potravinovým systémom.

Ďakujeme vám za vašu podporu!

Podrobnosti

Dátum:
22. novembra 2023
Time:
8:00 - 17:00